Телефонуйте 24 години, без вихідних

Як вибрати пральну машину

Сьогодні пральні машини оснащуються багатьма функціями і програмами, а тому при виборі можна легко розгубитися. Як правильно здійснити вибір пральної машини, на що потрібно спочатку звернути увагу? Основним моментом є те, де буде встановлюватися агрегату. Це і визначає його необхідні габарити і необхідну модель.

Сучасні пралки мають завантаження таких типів:

 1. Вертикальну (люк розташовується зверху).
 2. Фронтальну (люк попереду).


Другий тип машин в свою чергу розрізняють за розмірами: Вони бувають:

 • Стандартними.
 • Вузькими.
 • Компактними.

Моделі стандартних розмірів підійдуть для великих кімнат. Другий і третій варіант підійде для монтажу в невеликих і середніх ванних під стільницею. Але їх мінусом є те, що вони швидко і часто ламаються.

Агрегати з вертикальним способом завантаження не сильно відрізняються між собою розмірами і іноді використання їх – це єдиний оптимальний варіант при виборі.

Кількість завантаження

Важливий не тільки підбір пральної машини за розмірами, але також і можливість розміщувати всередині неї потрібний обсяг завантаження. Це пов’язано з тим, скільки людей буде користуватися агрегатом. Для сім’ї з трьох-чотирьох чоловік в середньому потрібно прати 6 кг білизни за раз. Ці параметри розраховані за середніми показниками і можуть відрізнятися.

Також варто пам’ятати, що великий обсяг завантаження – це не завжди оптимальне рішення. Тому як містка машина займає багато місця і, якщо доведеться прати невелика кількість речей, то витрата води і порошку буде також збільшено. Тому рекомендується вибирати обсяги по своїх потреб.

Функціональність

Всі сучасні моделі пральних машин мають базові режими, серед яких:

 1. Прання при різних температурах.
 2. Можливість віджиму.
 3. Полоскання та інше.


Також є додаткові, які також треба враховувати при виборі. це:

 • Захист від протікання. Ця система дозволяє захиститися від витікання води при поломки.
 • Спеціальний. Дає можливість заощадити кошти на хімчистці.
 • Бережний. Відрізняється використанням великої кількості води і мінімальними оборотами обертання барабана. Режим використовується для прання делікатних матеріалів.
 • Тиха прання. Такі моделі оснащуються прямим приводом або інвертором, тому не шумлять.
 • Парова прання. Допомагає виводити запахи.
 • Сушка. Дозволяє заощадити простір в квартирі, так як прання не доведеться розвішувати.

Що ще врахувати?

При покупці треба звернути увагу на можливість керування машиною. Це може бути механічний спосіб або електронний. У першому варіанті всі параметри вводяться вручну. Такою системою управління оснащуються недорогі і старі моделі.

Електронний спосіб дозволяє вибирати машині режим самостійно і присутній в моделях більш дорогих. Установками з електронною системою зручніше буде користуватися, але при цьому вони ламаються частіше. Цей момент теж треба взяти до уваги при виборі.

Класифікація

За допомогою цього параметра визначається, наскільки добре агрегат віджимає, стирає і скільки споживає енергії. Рекомендується вибирати техніку, яка відноситься до високого класу, але це не є єдиним критерієм при виборі.

Гучність і рухливість

Гучність установки залежить від бака. Він може бути пластиковий або металевий. У другому випадку вона міцний, але створює багато шуму.

Деякі агрегати можуть стрибати по приміщенню при роботі. Це залежить від габаритів агрегату, а тому, що вони менше, тим машина менш стійка. У такому випадку рекомендується встановлювати агрегат на твердій поверхні і вирівнювати його за допомогою ніжок.

Як зробити вибір і убезпечити його?

Спочатку варто оглянути машину і переконатися, що на пристрої немає вм’ятин і інших пошкоджень. Це може говорити про те, що з агрегатом можуть бути проблеми в подальшому. Також важливо перевірити комплектність і протестувати пристрій. Якщо будуть виявлення несправності або неполадки, то товар не варто брати. Тепер ви знаєте, як правильно вибрати пральну машину самостійно, що допоможе вам у подальшому.

Поділитися:
Ваша заявка відправлена,
з вами скоро зв'яжуться!